“Hatırlamıyorum” Wattpad Serisi Sona Erdi

Wattpad üzerinden yayınlamaya karar verdiğim “hatırlamıyorum.” serisinin dokuzuncu bölümünü son bölüm olarak yayınladık. Diğer bölümler Wattpad üzerinden devam etmeyecek.

Bu seri hakkında çok küçük bir kaç husus var, onları da netleştirmek isterim. Mesela “hatırlamıyorum.” serisi güncel olarak yazılıp paylaşılmıyordu. Mesela dokuzuncu bölüm / aşk.’ta “kış olsaydı keşke” cümlesi de bunu zaten ispata galiptir. Daha öncesinden Twitter‘dan da yazmıştım zaten.

 

https://twitter.com/firatcansahin/status/951965615438356481

Bu seride sadece hatırlamadıklarımı, hatırlayamadıklarımı yazmak istedim. Birine veya birilerine değildi. Yayınlanan bölümü dokuz, toplam bölüm adedi muamma. Tüm hepsi belki ilerleyen zamanlarda tek .pdf dosyası olarakta yayınlayabilirim. Belki bir gün hatırladıklarımı ya da hatırlayabildiklerimi de harmanlayıp yayınlayabilirim.

Ama şu sıralar süveyda.’nın peşindeyim.

Neden Dokuz Bölüm?

Çünkü her sayının kendine özgü anlamı vardır. Ek olarakta her sayının… ya da bazı sayıların bende özel anlamı vardır. Bu bazen kişisel, bazen evrensel bile olsa o anlamların bende mutlak karşılığı varsa değerlidir. Yedi, dokuz, onüç gibi rakamların neden önemli olduğunu yazmak yerine, merak edenlerin kendilerinin araştırmasını daha yararlı görüyorum. Bu üç sayı evrensel olarakta anlamları olmalarıyla birlikte benim hayatımda da ek anlamlar ve sihirler barındırmaktadırlar. O yüzden bu seri de sadece dokuz bölüm yayınlandı.

Eğer okumadıysan firatcansahin.net/hatirlamiyorum adresinde sadece “hatırlamıyorum.” bölümleri ile ilgili bölümleri, yayınlama tarihleri ile birlikte paylaştığımız sayfadan okuyabilirsin.

Diğer serilerin birinde, serin serin, karşılıklı olarak görüşmek üzere!

Yorum Yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 + two =