Hakkımda

Hayatım boyunca kaç tane “Hakkımda” sayfası yazdım çizdim sayamadım. Bunun son olması dileğiyle yazıyorum şimdi.

Uzun uzun makale gibi yazmak yerine eğitim ve iş deneyimlerimi timeline olarak aşağıya ekledim. Bunun haricinde katıldığım kurslar ve sahip olduğum sertifikalara bir gün evde denk gelirsem onları da eklemeyi düşünüyorum.

Özet olarak “cesaretli olmazsanız, zaferler kazanamazsınız” sözünden oldukça etkilendiğim için aklımıza yatan projelere gece gündüz emek verir ve geliştirmek için çabalar sarf ederim. Öncelik amacım dünyaya mal olmuş projelerin Türk’lerden de çıkmasına bir nebzede olsa katkı sağlamaktadır. Fakat Türkiye’de girişimci ekiplerin çabuk pes ettiklerinden dolayı projeler tozlanmak üzere raflara kaldırılıyor. Devletin yanında dijital şirketlerde girişimcilerin eko-sistemine destek amaçlı ücretsiz destekler vermeye başladı. Fezasanat Medya‘yı kurarkende öncelik amacım buydu. Geleceğin projeleri San Francisco’dan değilde Türkiye’de üretip, geliştirilip devam etmesi en büyük hayallerimden bir tanesidir. O yüzden elimizden gelen bütün desteği vereceğimiz bir kez daha belirmekte fayda görüyorum.

Dijital işlerin yanında sosyal sorumluluk projelerinde zaman ve gücümün yettiğince destek olmak ve içlerinde bulunmak hayatıma büyük bir zevk katar. Bir karşılık beklemeden bir araya gelen gönlü güzel insanları sadece oralarda görebiliyorum. Onlar iyi ki varlar. Bu web sitesi içinde bulunduğum sosyal sorumluluk projelerini Projeler sayfasından inceleyebilir ve diğer içinde bulunmak istediğim projelerin tanıtımlarını inceledikten sonra makale olarak yayınlayacağım.

Tüm bu dijital olaylardan hariç edebiyat kategorisi dediğin alanda bir kaç kitap yazma aşamasından sonra bir tanesini tamamen bitirdim. Hikaye tadında birazda dram hikayeyi biraz mizah ile harmanladığım kitaba İfşa ismini verdim. Neden İfşa olduğu kitapta yazıyor. 🙂 Yakın zamanda internet veya kitapevleri üzerinden satışa sunmayı planlıyorum. Not: Kitapta 4,5 karakter gerçek, olayların hepsi hayal ürünüydü.

Feza Sanat ismini dijital medya markası olarak bulmamıştık. 2010 yılından beri hayaliniz “feza sanat”ın isim hakkını tam olarak vermekti. Fezaucu bucağı olmayan anlamına gelmektedir. Bizim amacımız sanatın her dalında, yeteneklerimiz nispetinde zaman geçirelim. Eylül 2017’den bunlardan bir tanesini “Feza Sanat Akademisi” ile hayata geçirmeye başladık. Akademide ilk olarak “Tatbikat Tiyatro Ekibi”ni kurarak, sahne sanatlarını icra etmeye başladık. Yeteneklerimizin olduğu her alanda, ilerleyen zamanlarda resim çizimleri ve/veya fotoğraf galeri sergimiz ile yolumuza devam edeceğiz. Feza Sanat Akademisi‘nde amaçladığımız üçüncü adım ise müzik olarak planlanmıştır.

Merak ettiğin veya destek olabileceğim bütün konular için mail veya iletişim formu üzerinden benimle iletişime geçebilirsin.